Wygrana Dolnego Śląska! Bałut z Borowym w rolach głównych!

Ekipa reprezentująca Dolny Śląsk zagra na ogólnopolskim szczeblu rozgrywek Region’s Cup w ramach edycji 2018/19! Wszystko dzięki zwycięstwu Dolnego Śląska nad drużyną Śląskiego ZPN 2-1.

Zawodnik naszego klubu – Marcin Bałut wszedł na boisko w 75 minucie i asystował Grzegorzowi Borowemu przy bramce zapewniającej zwycięstwo na dziewięć minut przed końcem! Wychowanek MKS Karolina zdobył zresztą oba gole dla Dolnego Śląska! Miejmy nadzieję, że to dopiero początek świetnych występów nie tylko obu wspomnianych graczy ale i całej reprezentacji.

Pierwszego gola już w 10 minucie zdobyli podopieczni Jacka Opałki. Kwadrans po przerwie wyrównali zawodnicy Śląskiego ZPN. Losy meczu rozstrzygnął Borowy po podaniu Bałuta.

Dzięki wygranej dolnośląscy zawodnicy zapewnili sobie wyjazd na ogólnopolski turniej finałowy do Krakowa. Mistrz Polski amatorów zagra w eliminacjach do turnieju głównego, który odbędzie się w 2019 roku.