Ciężki mecz z Sokołem

Ostatnie spotkanie nie należało do łatwych. Zawodnicy Karoliny zostawili dużo sił i zdrowia na boisku. Pozwoliło to w starciu z Sokołem Wielka Lipa na zdobycie punktu (1-1).

Początek meczu należał do Karoliny. W szóstej minucie dośrodkowanie Bałuta wylądowało na poprzeczce. To była pierwsza groźna sytuacja w tym meczu. Siedem minut później było 1-0. W pole karne z piłką wpadł Łukasz Piątek i huknął pod poprzeczkę ku zaskoczeniu bramkarza Sokoła. Z biegiem czasu to goście coraz częściej zagrażali bramce Karoliny i wyprowadzali coraz to groźniejsze akcje. W 24 minucie kontratak Ptak-Bałut-Ignatowicz zakończył się niecelnym strzałem głową J. Rosiaka z 10 metrów głową. Tuż przed przerwą (44 min.) uderzenie z rzutu wolnego gości wylądowało na słupku bramki strzeżonej przez Leletkę.
Druga połowa to przewaga ekipy z Wielkiej Lipy. Ptak w 59 minucie stracił piłkę w środku pola ale kontrę w porę zatrzymał Wojcieszek. Kilka minut później groźny strzał z woleja minął jego bramkę. W 74 minucie piłkę z linii w zamieszaniu w polu karnym wybił któryś z obrońców Karoliny, choć prawie wszyscy widzieli już piłkę w bramce. To ewidentnie powinno być 1-1. Co się wówczas nie udało, miało miejsce w 80 minucie. Fatalny w skutkach błąd popełnił Wojcieszek, co natychmiast wykorzystał Filip Bienkiewicz i z kilku metrów trafił do siatki. W samej końcówce obie drużyny mogły przechylić szalę na swoją korzyść. W 87 minucie Piątek niecelnie strzelał głową. W kolejnej akcji Wojcieszek złapał pewnie mocny strzał. Na minute przed końcem regulaminowego czasu dośrodkowanie Borowego wylądowało na poprzeczce bramki gości. Najlepszą jednak sytuację miał w doliczonym czasie gry Adamowicz, który wyszedł sam na sam z bramkarzem ale spudłował.
Oba zespoły włożyły w to spotkanie wiele sił oraz zdrowia. Żadna z ekip nie odpuszczała pomimo tego, że spotkanie miał miano „meczu o pietruszkę”.

Skład MKS Karolina: Leletko (46′ Wojcieszek), Borowy, Tymcik (70′ Adamowicz), Wilkzolta, M. Rosiak, Piątek, J. Rosiakzolta, Lewandowski (46′ Mróz), Ptak (61′ Czernicki), Bałut, Ignatowicz oraz Wajdzik.