Ziębice pokonane! Wysokie miejsce juniorów! [AKT.]

Niestety nie ziścił się scenariusz, dzięki któremu juniorzy mogli zająć miejsce na podium po zakończeniu rozgrywek! Orzeł Lubawka nie stawił się na mecz z Zamkiem Kamieniec a Biało-Niebiescy pokonali u siebie Spartę Ziębice. Oznacza to, że Zamek wyprzedził Karolinę o punkt.

Pierwotnie została podana błędna informacja na laczynaspilka.pl o bezbramkowym remisie między Zamkiem a Orłem, co dawało naszym juniorom podium. Czwarte miejsce jest mimo tego najlepszym wynikiem ekipy juniorskiej w ostatnich latach. Serdeczne gratulacje dla trenera Grzegorza Ignatowicza, całego zespołu oraz innych osób, które przyczyniły się do tego sukcesu! 

W dzisiejszym meczu na listę strzelców wpisał się trzykrotnie Marcin Stolarz (32′, 50′, 62′) i raz Kacper Dukat (74′). Ten pierwszy został tym samym najskuteczniejszym zawodnikiem juniorskiego zespołu Karoliny.

Skład MKS Karolina: Malina (58′ Chrzan), Besser (15′ Kluska), Drozdek, Dukat, Górka, Hołyszewski, Janowiec (23′ Smereczniak), Kurzeja, Sądel, Stolarz, Tymcikzolta

Skład Sparty Ziębice: Owczarczyk, Ciesielskizolta (58′ Żwakuła), Doliński (70′ Okoński), Dziewazolta, Fijak, Fitak, Kapuściński, Lebowskizolta, Matyjas, Rosiek, Sendor. 

Mecze 30 kolejki klasy okręgowej juniora
Tabela

KLASYFIKACJA STRZELCÓW DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH