Ciekawe mecze przy Sportowej. Kup bilet i wesprzyj akcję! [+LIVE]

W grze spośród piłkarskich drużyn MKS Karolina pozostali juniorzy starsi oraz seniorzy, którym w tym sezonie pozostały do rozegrania po trzy spotkania. Obie ekipy zagrają w weekend na swoim boisku.

Po blamażu w Oleśnicy przed zawodnikami Tomasza Idziaka starcie z Piastem Nowa Ruda, który ma teoretyczne szanse utrzymania, choć są one bliskie zera. Aby je podtrzymać goście muszą bezwzględnie wygrać w Jaworzynie i liczyć na korzystne dla siebie wyniki na innych boiskach.

Pomimo zdobytych dziewięciu punktów w ostatnich pięciu meczach ligowych Piast nadal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Na obecnej sytuacji zauważył słaby start rundy wiosennej. Nie wiadomo również co z przyszłością noworudzkiego zespołu seniorów ponieważ z nieoficjalnych informacji, które krążą wśród środowiska piłkarskiego, wynika, że władze klubu rozważają nawet wycofanie się z rozgrywek. Ma być to spowodowane wybrykami kibiców podczas meczów Piasta. Na kary z tego tytułu noworudzki klub wydał już kilka tysięcy złotych.

Przed Karoliną pewne utrzymanie w czwartoligowych rozgrywkach, co było celem stawianym przed rozpoczęciem gier. Z pewnością Biało-niebiescy będą walczyć o jak najwyższą lokatę, ale ścisk panujący w środku tabeli zmusza do regularnego zdobywania punktów.

Przypominamy, że dochód ze sprzedaży biletów na mecz zostanie w całości przekazany na rehabilitację poważnie kontuzjowanego naszego obrońcy – Mateusza Salamona. Zachęcamy w związku z tym do zakupu w kasie więcej niż jednego biletu! Wczoraj uzbierano kilkanaście tysięcy złotych w ramach turnieju charytatywnego – więcej informacji tutaj!

Ze spotkania zostanie przeprowadzona relacja LIVE. KLIKNIJ TUTAJ!

Mecze 28 kolejki IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 27 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!


Juniorzy starsi zagrają w niedzielę o 14:00 przy Sportowej z Nysą Kłodzko. Po nieoczekiwanej porażce w tamtym tygodniu z LKS Bystrzyca oraz zgubieniu punktów przez czołówkę zespół Grzegorza Ignatowicza nadal traci do liderującej Polonii cztery oczka. Mecz z kłodzkim zespołem jest pierwszym z trzech ciężkich spotkań, jakie czekają Biało-niebieskich na koniec sezonu. Obecnie Nysa obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

Mecze 28 kolejki klasy okręgowej juniora
Tabela

KLASYFIKACJA STRZELCÓW DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH