Zapraszamy na Dzień Dziecka z MKS Karolina

W czwartek, 1 czerwca, Miejski Klub Sportowy „Karolina” zorganizuje Dzień Dziecka na sportowo. W dwóch sesjach porannej i popołudniowej jaworzyński Klub przygotuje sportowe atrakcje dla dzieci z Gminy Jaworzyna Śląska.

Rano na Stadionie Miejskim od godz. 9:00 blisko 400 uczniów ze szkół podstawowych z Jaworzyny Śląskiej, Pastuchowa oraz Starego Jaworowa uczestniczyć będą w tradycyjnym corocznym turnieju piłkarskim szkół podstawowych oraz towarzyszącym jemu zabawom i konkurencjom sportowym. Dla wszystkich uczestników spotkania przewidziano słodki poczęstunek, a dla zwycięzców medale, puchary i statuetki.

W sesji popołudniowej o godz. 17:00 spotkają się zawodnicy wszystkich sekcji oraz wszystkich kategorii wiekowych MKS Karolina. Dla piłkarzy, judoków i kolarzy jaworzyńskiego klubu przygotowane będą zawody sportowe, liczne gry i zabawy, prowadzone przez trenerów MKS Karolina, którym w pracy towarzyszyć będą zawodnicy IV-ligowego zespołu. Każdy zawodnik otrzyma poczęstunek oraz upominek z okazji Dnia Dziecka, a w sportowej rywalizacji młodzi sportowcy walczyć będą o atrakcyjne nagrody.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w imprezie.