Seniorzy na wyjeździe. Ważny mecz młodzików [+LIVE]

Najważniejszym meczem piłkarskiego weekendu MKS Karolina będzie pojedynek seniorów, którzy zagrają na wyjeździe z Bielawianką. Szczególną uwagę warto również zwrócić na mecz młodzików.

Czwartoligowcy zagrają w Bielawie z Bielawianką, która, podobnie jak Karolina, nie może być do końca pewna utrzymania. Dlatego też obie drużyny, chcąc zachować komfort gry w następnych kolejkach, będą chciały zgarnąć pełną pulę. Najgroźniejszymi zawodnikami ofensywnymi gospodarzy są Piotr Prokop oraz Jao Augusto Fortunato Mariano. Ten pierwszy jest najlepszym strzelcem swojego zespołu natomiast drugi trafia regularnie do bramki rywala a gra dopiero od tej rundy.
W środę bielawianie wygrali zaległy mecz z Orłem Sadowice i powiększyli stan punktowy w meczach u siebie do siedmiu oczek (runda wiosenna). Karolina na wyjazdach w tym samym czasie zdobyła dziewięć punktów.
Początek meczu Bielawianka Bielawa – MKS Karolina w sobotę od 17:00.

Ze spotkania zostanie przeprowadzona relacja LIVE. KLIKNIJ TUTAJ!

Mecze 25 kolejki IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 25 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!


Juniorzy starsi po ubiegłotygodniowym remisie w Kamieńcu Ząbkowickim podejmą we wtorek jeden z najsłabszych zespołów klasy okręgowej – Włókniarza Głuszyca (18:00). Strata punktowa do lidera wynosi cztery punkty i może zostać zniwelowana ponieważ Piast Nowa Ruda gra z wiceliderem Polonią Ząbkowice Śląskie.

Mecze 26 kolejki klasy okręgowej juniora
Tabela


Po środowej, spektakularnej wygranej z liderem czas na pojedynek z drugimi w tabeli Zielonymi Łagiewniki. Juniorzy młodsi podejmą ten zespół na własnym boisku, w sobotę o godzinie 13:00.

Mecze 12 kolejki klasy TJM
Tabela


Przed młodzikami bardzo ważne spotkanie ze względu na panujący układ w tabeli. Zawodnicy prowadzeni przez Jakuba Rosiaka wybiorą się do Żarowa, aby zmierzyć się z drugim zespołem Zjednoczonych. Żarowianie mają o trzy punkty przewagi nad Karoliną, są liderem i mają o jeden mecz rozegrany więcej. Zwycięzca tego meczu znacznie zbliży się do wygrania klasy terenowej. Początek rywalizacji w sobotę od godziny 11:30.

Mecze 7 kolejki klasy terenowej młodzika (wiosna)
Tabela

KLASYFIKACJA STRZELCÓW DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH