Juniorzy tracą punkty [FOTO]

Wiadomym po 25 kolejce klasy okręgowej juniora jest to, że biało-niebiescy powiększą dystans do lidera rozgrywek – Polonii Ząbkowice Śląskie na cztery punkty. To efekt zremisowanego 1-1 w Kamieńcu Ząbkowickim meczu z tamtejszym Zamkiem.

Do przerwy prowadzili gospodarze, którzy w 27 minucie zdobyli bramkę za sprawą Wojciecha Nowaka. Po przerwie starania jaworzynian zostały nagrodzone trafieniem Dawida Janowca w 64 minucie.

Skład MKS Karolina: Malina, Drozdek, Dukat, Hołyszewski, Janowiec, Kluska, Kurzeja, Lewandowski, Sądel (87′ Hurman), Stolarz, Tymcik.

Skład Zamka Kamieniec: Trybek, Bakalarz, Herbut, Kurtyka (46′ Burzała), Makuch, Marchewka, Mieszkalski, Nowak, Ruszczyński, Rząsazolta, Zapotoczny oraz Wierzbowski.