Trudny bój seniorów. Juniorzy zagrają ważny mecz [+LIVE]

W najbliższy weekend tylko dwa piłkarskie zespoły rozegrają swoje mecze. Juniorzy starsi wybiorą się do Kamieńca Ząbkowickiego na mecz z Zamkiem natomiast seniorzy podejmą w sobotę u siebie MKP Wołów (g. 17:00).

MKP to wyżej notowana od Karoliny ekipa, która ostatni raz przegrała aż osiem kolejek temu. Wówczas 12 listopada 2016 przegrała u siebie z Sokołem Wielka Lipa 1-2. Piętą achillesową zespołu z Wołowa jest gra na własnym boisku, co widać po zdobyczach punktowych (17 pkt u siebie spośród ogółem 43). Zapowiada się trudne spotkanie dla Karoliny, choć ta u siebie prezentuje się solidnie (22 pkt z ogółu 36). Wołowianie są skuteczni na wyjazdach i regularnie trafiają do bramki rywala. Wyjątkiem jest porażka 3-0 z 13 kolejki, kiedy to Orzeł Ząbkowice nie dał sobie strzelić gola. Szczególną uwagę nasi defensorzy powinni zwrócić na Kamila Ramiączka oraz Adriana Marcinkowskiego – dwóch czołowych strzelców MKP, którzy do tej pory zdobyli kolejno 14 i 13 goli i są w ścisłej czołówce klasyfikacji strzelców IV ligi.

Ze spotkania zostanie przeprowadzona relacja LIVE. KLIKNIJ TUTAJ!

Mecze 25 kolejki IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 24 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!


Sytuacja w klasie okręgowej juniora starszego jest bardzo dynamiczna. Po rozegraniu w środę zaległych spotkań Karolina straciła drugie miejsce w tabeli. Przed nami niedzielne starcie z tracącym punkt do biało-niebieskich Zamkiem Kamieniec (13:30). Aby walczyć o wysokie lokaty to spotkanie podopieczni Grzegorza Ignatowicza powinni bezwzględnie wygrać.

Mecze 25 kolejki klasy okręgowej juniora
Tabela

KLASYFIKACJA STRZELCÓW DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

Drużyny juniora młodszego oraz młodzika pauzują w tej serii gier.