Ciężki weekend naszych piłkarzy

W najbliższą sobotę (21.04.2012 r.) swoje mecze rozegrają młodzicy i trampkarze. Najmłodsi zawodnicy podejmą na własnym boisku o godzinie 11:00 wicelidera tabeli Zjednoczonych Żarów. W poprzedniej rundzie podopieczni Rafała Pierkowskiego ulegli swoim sobotnim rywalom 0:3.
Trampkarze zaś zagrają z Unią Jaroszów o godzinie 11:00 na boisku rywala. W rundzie jesiennej nasza drużyna dwa razy pewnie pokonała Unię 10:3 i 9:0. Podopieczni Rafała Zielonki w tej chwili są liderem Terenowej Klasy Trampkarzy.

W niedzielę (22.04.2012 r.) swoje spotkania rozegrają juniorzy i seniorzy. Ci młodsi podejmą na własnym boisku wicelidera Klasy Okręgowej Juniorów AKS Strzegom. Początek spotkania zaplanowano na 13:30. W poprzedniej rundzie nasz zespół uległ AKS-owi aż 8:2.
Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego Karolina czeka ciężki mecz w Dziećmorowicach. Sudety w chwili obecnej plasują się o jedną pozycję niżej (7 punktów straty) od naszej drużyny. W rundzie jesiennej Karolina po dramatycznym meczu okazała się lepsza wygrywając 3:2 (bramka w doliczonym czasie gry dla MKS). Początek meczu o 16:00.

Kibice MKS Karolina Jaworzyna Śląska organizują wyjazd na mecz seniorów do Dziećmorowic. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Zbiórka przed stadionem o godzinie 15:15, koszt: około 6 zł (uzależnione od ilości chętnych).

Dla tych, którzy nie będą mogli pojechać na mecz będzie prowadzona relacja live z tego spotkania pod adresem: www.facebook.com/mkskarolina

ZARZĄD ORAZ ZAWODNICY DRUŻYNY SENIORÓW MKS KAROLINA PROSZĄ WSZYSTKICH KIBICÓW O WSPARCIE W NIEDZIELNYM MECZU, JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH SPOTKAŃ SEZONU 2011/2012