Trzeciego maja dwa mecze w Jaworzynie [+LIVE]

W święto Konstytucji 3 maja zaplanowano kolejki ligowe IV ligi oraz klasy okręgowej juniora. Oba nasze piłkarskie zespoły staną do rywalizacji i podejmą swoich rywali na stadionie przy ulicy Sportowej. 

Przed seniorami nie lada zadanie. Rywal, obecnie zajmująca trzecie miejsce w tabeli Unia Bardo wygrała ostatnie pięć ligowych spotkań, dzięki czemu wyprzedziła w pewnym momencie świdnicką Polonię. Jest to bez wątpienia pretendent do zajęcia drugiego miejsca w końcowej klasyfikacji, o ile podtrzyma swoją świetną dyspozycję. Co ciekawe, aż 18 (!) zawodników Unii wpisywało się w tym sezonie na listę strzelców. Wśród nich jest dwójka najgroźniejszych – Tomasz Robak oraz Krzysztof Czachor – autorzy dziewięciu i ośmiu trafień.
Goście środowego spotkania podobnie jak drużyna prowadzona przez Tomasza Idziaka w sobotę nie rozegrali swojego meczu ze względu na fatalne warunki atmosferyczne i stany boisk. Oba zespoły są więc głodne gry. O punkty w tym spotkaniu będzie niezwykle ciężko, ale nie jest to zadanie niemożliwe do wykonania. Jeśli Karolina powtórzy grę z ostatnich kilku spotkań, może nie być bez szans w starciu z lepiej klasyfikowanym rywalem. Początek meczu od 17:00.

Ze spotkania będzie przeprowadzona relacja na żywo. KLIKNIJ TUTAJ

Mecze 23 kolejki IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 22 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!


Od godziny 13:00 do rywalizacji przystąpią juniorzy starsi, którzy w ramach 23 kolejki klasy okręgowej podejmą niżej notowaną Unię Bogaczowice. Goście zajmują ósme miejsce w tabeli i tracą do szóstej Karoliny cztery punkty, czyli tyle samo co biało-niebiescy do lidera – Sparty Ziębice. Jeśli jaworzynianie chcą walczyć o najwyższe cele, powinni to spotkanie wygrać. 

Mecze 23 kolejki klasy okręgowej juniora
Tabela

KLASYFIKACJA STRZELCÓW DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH