Wiwa pokonana!

W meczu 21 kolejki IV ligi MKS Karolina pokonał Wiwę Goszcz 3-1. Mecz rozpoczął się nie po myśli gospodarzy, którzy od czwartej minuty przegrywali 0-1. Kolejne bramki strzelali już jednak biało-niebiescy.

Bramkę „do szatni” zafundował gościom Piątek, który dostał podcięte podanie w pole karne od Schmidta i uderzył z powietrza z 11 metrów. Tuż po przerwie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Bałut, dla którego było to piąte trafienie w barwach Karoliny. Uderzył fantastycznie z rzutu wolnego z około 30 metrów nad bramkarzem. W 60 minucie wynik ustalił niezawodny Ignatowicz uderzając głową tuż przy słupku po dośrodkowaniu Schmidta.

Cieszy powiększenie dorobku strzeleckiego Bałuta wyrastającego na najlepszego strzelca Karoliny w tej rundzie. Zasłużone zwycięstwo spowodowało awans biało-niebieskich na szóste miejsce w tabeli – najwyżej od pierwszej kolejki tego sezonu!

Skład MKS Karolina: Wajdzik, Czernicki (58′ Borowyzolta), Wilk, Drąg, M. Rosiak, Bałut, Ptak (69′ J. Rosiak), Mróz (63′ Roszak), Schmidtzolta, Ignatowicz (78′ D. Tymcik), Piątek (78′ Lewandowski) oraz Leletko, Krawczyk.

Skład Wiwy Goszcz: Naskrętski, Budzowski (55′ Śląski), Cybulskizolta (61′ K. Sitek), Dąbrowski, Fajkowski, Kubot (82′ P. Wojciechowski), Kwaczewski, Matyja, Rusiecki, T. Sitek (75′ J. Wojciechowski), Żak oraz Jarząb, Swaczeński.