Trzecia wygrana z rzędu

W niedzielny poranek zawodnicy prowadzeni przez Grzegorza Ignatowicza zainkasowali komplet punktów w starciu z Piławianką Piława. Kolejne okazałe zwycięstwo 0-4 zostało odniesione dzięki dwóm bramkom Stolarza, jednej Górki oraz trafieniu samobójczemu.

Mecz z jednym z najsłabszych zespołów klasy okręgowej ułożył się po myśli biało-niebieskich. Już po kwadransie jaworzyński zespół prowadził 0-2 (Stolarz, Górka). Kolejne dwie bramki padły również w małym odstępie czasowym – w 34 minucie samobójcze trafienie Marcina Karkusa oraz cztery minuty później druga bramka autorstwa Stolarza.
Juniorzy zdobyli już w tej rundzie dziewięć punktów wygrywając wszystkie trzy spotkania i tracąc zaledwie gola. Zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli a najbliższym rywalem będzie Polonia Ząbkowice Śląskie, plasująca się na czwartym miejscu.

Skład Piławianki Piława: Olejko, Górecki, Josicz, Jurusz, Juszczakzolta (60′ Szymocha), Karkus, Krzemiłniecki (70′ Szcześniak), Piasecki (46′ Sołtysiak), Słomian, Ślusarenko (46′ Musiał), Żłobicki (75′ Borsukowski).

Skład MKS Karolina: Malina (46′ Chrzan), Dukat, Górka, Hołyszewski (71′ Zadziorski), Janowieczolta, Kluska, Kurzeja, Lewandowski, Sądel, Stolarz (64′ Drozdek), B. Tymcik.