Drugie zwycięstwo juniorów z rzędu! [FOTORELACJA]

Tym razem to Bielawianka Bielawa musiała uznać wyższość zawodników Grzegorza Ignatowicza. Wygrana 4-1 (0-0) pozwoliła utrzymać szóste miejsce w tabeli klasy okręgowej. Bramki dla Karoliny zdobyli: Janowiec oraz Górka (obaj po dwa trafienia).

W pierwszej odsłonie kibice nie doczekali się goli a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Druga połowa to istny grad bramek, który rozpoczęli goście od trafienia w 50 minucie Daniela Chmielewskiego. Dziesięć minut później to Karolina była na prowadzeniu po golach Dawida Janowca. W 75 i 80 minucie Jakub Górka trafił ponownie i ustalił wynik meczu.

Skład MKS Karolina: Malina, Besserzolta, Dukat (46′ Zadziorski (76′ Drozdek)), Górkazolta, Hołyszewski, Janowiec, Kurzeja, Lewandowskizolta, Sądel, Stolarz, Tymcik oraz Chrzan.

Skład Bielawianki Bielawa: Pajda, Bajakzolta, Chmielewski, Działek, Galant, Gucwazolta, Kędziora, Lucas, Paszkowskizoltazolta, Węgielnik, Zając oraz Białas, Fijak, Papoń, Słomian, Sobczuk.