Juniorzy wracają z tarczą! Piast pokonany!

Nie taki lider straszny! Zawodnicy prowadzeni przez Grzegorza Ignatowicza na inaugurację rundy wiosennej pokonali na wyjeździe dotychczasowego lidera klasy okręgowej – Piasta Nowa Ruda 0-3! Do bramki rywala trafiali: Stolarz oraz dwukrotnie B. Tymcik.

Po 20 minutach gry biało-niebiescy prowadzili już 0-2. Bramki w 10 i 20 minucie zdobyli kolejno Marcin Stolarz oraz Bartosz Tymcik. Ten drugi po przerwie (55 minuta) trafił do siatki rywala po raz drugi i podwyższył na 0-3. Dzięki temu cennemu zwycięstwu nasz zespół awansował po tej kolejce gier o jedną pozycję i w tej chwili zajmuje szóstą lokatę i do piątej Sparty Ziębice traci trzy punkty.

Skład Piasta Nowa Ruda: Kuczaj, Bolek, Borek (46′ Piękoś), Górski (80′ Myrcha), Musik, Nowakowski, Radzik, Salbierz, Słabowski, Szałęga, Wardak (46′ Torbusiński) oraz Jała, Rybka.

Skład MKS Karolina: Malina (86′ Chrzan), Besser, Dukat, Górka, Hołyszewski, Janowiec, Kluska, Lewandowski (46′ Kurzeja), Sądel, Stolarz, Tymcik.