OJ: trzy punkty jadą do Jaworzyny

Juniorzy starsi odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu pokonując w Kłodzku Nysę 0-3 w ramach 13 kolejki klasy okręgowej. Bramki strzelali: Jakub Kluska, Kacper Dukat oraz Marcin Stolarz.

Biało-niebiescy stworzyli sobie w pierwszej połowie wiele sytuacji podbramkowych, z których dwie okazały się skuteczne. W 27 minucie Kluska pokonał bramkarza Nysy a 12 minut później podwyższył Dukat. W drugiej części to gospodarze atakowali śmielej ale nie potrafili pokonać Maliny. Wynik na dwie minuty przed końcem ustalił Stolarz i to Karolina wywiozła z ciężkiego terenu komplet punktów.

Skład MKS B&W Karolina: Malina, Besser, Dukat, Górkazolta, Hołyszewski, Janowiec, Kluska, Kurzejazolta, Stanoch, Stolarz, Tymcikzolta.

Skład Nysy Kłodzko: Cyba, Chodorowskizolta, Gałka (73′ Domagała), Krawczak (73′ Kaczmarczyk), Kubies, Michel (46′ Bachmatiuk), Pasternak (46′ Janowicz), Sitarz, Walczak, Włosek, Zieliński oraz Sasinowski, Wawryniuk.

Fotorelacja Dawida Broniszewskiego TUTAJ (nysa.klodzko.pl)