Weekendowe potyczki na wyjeździe [+LIVE]

Oba spotkania piłkarskich drużyn MKS B&W Karolina w ten weekend zostaną rozegrane na wyjeździe. Zarówno juniorzy jak i seniorzy zagrają z drużynami z Kotliny Kłodzkiej. Ci pierwsi w samym Kłodzku natomiast drudzy w Nowej Rudzie.

Seniorzy zmierzą się z dobrze znanym rywalem z boisk klasy okręgowej. Piast Nowa Ruda po zawirowaniach kadrowych przed sezonem nie gra na miarę oczekiwań (ostatnie miejsce w tabeli, brak zwycięstwa na własnym boisku). Poprzednią kolejkę Piast może zaliczyć do udanych bo wygrał w Wołowie 2-1 i wykorzystał dalszą niemoc MKP u siebie. Był to pierwszy komplet punktów tego zespołu w tym sezonie.

RELACJA LIVE PIAST NOWA RUDA – MKS KAROLINA [KLIK!]
Relację przeprowadzi Izolt

Martwi powracający sprzed kilku meczy brak skuteczności naszych seniorów. Gdyby była większa to tydzień temu bilibyśmy się o pełną pulę z Pogonią Oleśnica. Goście jednak okazali się lepsi o dwa trafienia. Pomimo gry w kratkę mamy nadzieję na komplet punktów bo jeżeli chcemy się utrzymać, to powinny być one zdobywane z niżej notowanymi rywalami.
Początek rywalizacji w sobotę od 14:00.

Mecze 13 kolejki IV ligi
Tabela

GENERALNA KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI


Dzień później o 11:00 juniorzy rozpoczną mecz w Kłodzku z tamtejszą Nysą, która zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli (Karolina dwa oczka wyżej). Biało-niebiescy napędzeni dwiema wygranymi z rzędu będą chcieli pójść za ciosem i wywieźć z ciężkiego terenu całą pulę.

Mecze 13 kolejki klasy okręgowej juniora
Tabela