Sobotnie mecze drużyn młodzieżowych

W ostatnią sobotę swoje mecze rozegrali trampkarze i juniorzy Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina”. Trampkarze w ramach 7. kolejki pokonali AKS Strzegom 6:3 (4:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 4 – Broński, 1 – Adamowicz i Pańczyk. Po tym zwycięstwie podopieczni Rafała Zielonki zostali samodzielnym liderem Terenowej Klasy Trampkarza z dorobkiem 18 punktów. MKS wystąpił w składzie: Kara, Szukalski, Białecki, Besser, Tymcik, Łucyk M., Broński, Wudel, Waligórski, Adamowicz, Zgraja oraz Pańczyk.

Juniorzy zaś w wyjazdowym spotkaniu ze Ślężą Ciepłowody zremisowali 2:2 (1:2). Bramki dla naszej drużyny strzelali: Pieniążek M. i Krzak. Skład MKS: Sip – Łucyk (Plata), Wojewodzic, Fudali, Sala – Jopek, Bednarski, Kurzeja, Bielat (Dybeł) – Krzak, Pieniążek M.
W przerwie spotkania kapitan naszej drużyny poprosił sędziego, aby po meczu sprawdzić karty i dokumenty zawodników z Ciepłowodów. Po ostatnim gwizdku sędziowie zweryfikowali piłkarzy Ślęży. Okazało się, że trzech zawodników nie posiadało żadnego dokumentu (legitymacja szkolna lub dowód osobisty), a dwóch nie stawiło się na pomeczowej kontroli. Warto zaznaczyć, że na mecz przyjechało dwóch sędziów. Na jednej linii w pierwszej połowie wyznaczono zawodnika z ławki rezerwowej Ślęży, a w drugiej połowie sędzią liniowym był miejscowy kibic.