Zamek silniejszy. Trzecia porażka z rzędu.

Juniorzy starsi występujący w klasie okręgowej przegrali na własnym boisku z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki 2-4. Gole dla gospodarzy strzelili: B. Tymcik oraz Stolarz. Jest to trzecia porażka z rzędu naszego zespołu.

Na prowadzenie zespół Grzegorza Ignatowicza wyprowadził w 30 minucie Marcin Stolarz. Na odpowiedź rywala nie trzeba było czekać długo bo siedem minut. Zamek za sprawą strzału Wojciecha Nowaka wyrównał stan gry. Na dwie minuty przed końcem pierwszej części gry Bartosz Tymcik wyprowadził ponownie na prowadzenie gospodarzy i kiedy wydawało się, że biało-niebiescy zejdą do szatni prowadząc, w 45 minucie Mikołaj Zapotoczny wyrównał na 2-2.
Druga połowa należała już tylko do gości. W 63 minucie do naszej bramki trafił Alan Ruszczyński a w doliczonym czasie gry z rzutu karnego podwyższył Dariusz Mieszkalski.

Skład MKS B&W Karolina: Malinazolta, Besser, Dukat (77′ Iżykowski), Górka, Hołyszewski, Janowiec, Kluska, Kurzeja, Sądel (46′ Stanoch), Stolarz, B. Tymcik oraz Chrzan.

Skład Zamka Kamieniec: Trybek, Herbut, Kurtyka (46′ Mieszkalski), Makuchzolta, Marchewka (90′ Wrześniewski), Niewczas, Nowak, Nowakowski (46′ Bakalarz), Ruszczyński (75′ Garczarek), Sztangret (38′ Burzała), Zapotocznyzolta.