TJM: Orzeł silniejszy od Karoliny

Drugiej porażki z rzędu doznali zawodnicy prowadzeni przez Rafała Pierkowskiego. Tym razem lepsza okazała się drużyna Orła Piława Dolna. Nasz zespół przegrał 5-3 (1-2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Przemysław Wasilewski, Sebastian Drozdek oraz Bartosz Hurman.

Przebieg pierwszej połowy nie zapowiadał porażki. Po kwadransie gry Biało-niebiescy prowadzili 2-0 po bramkach Wasilewskiego oraz S. Drozdka. Gospodarze w pierwszej części meczu odpowiedzieli bramką Butalewicza w 19 minucie.
Druga część gry należała już tylko do zawodników Orła, którzy za sprawą trzech trafień Wiśniewskiego oraz Grudnia ustalili wynik meczu. Zawodników z Jaworzyny było stać na jedną bramkę Hurmana.