Cenny punkt wywalczony w Bardzie. Mecz ze zwrotem akcji.

Seniorzy MKS B&W Karolina przełamali serię porażek oraz odczarowali boisko w Bardzie, gdzie do tej pory ponieśli same porażki. Zawodnicy Tomasza Idziaka zremisowali 2-2 z Unią, choć w końcówce spotkania prowadzili 1-2.

Rywalizacja rozpoczęła się od przewagi gospodarzy, jednak brakowało dogodnych sytuacji dla obu drużyn. Biało-niebiescy stracili bramkę „do szatni” w 45 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w stronę bramki skierował Paweł Świeżawski i mimo interwencji Wajdzika, piłka od słupka wpadła do bramki.
W drugiej połowie w ciągu pięciu minut Karolina wyszła na prowadzenie. Najpierw (66 min.) kapitalnie z rzutu wolnego uderzył przy słupku Marcin Rogowski a chwilę później przepiękny strzał „w okienko” oddał Mateusz Mróz. Gospodarze w 77 minucie wyrównali po dobrej akcji prawą stroną boiska i wykończeniu akcji przez Tomasza Robaka.
Punkt przywieziony z Barda jest pierwszym zdobytym w ramach meczów wyjazdowych IV ligi. Biorąc pod uwagę, że dwa poprzednie mecze z Unią rozgrywane w Bardzie nie wypadły pomyślnie, ten remis może być dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami tej rundy.

Skład MKS B&W Karolina: Wajdzik, Borowy, Salamon, Mrowiec, Czernicki (78′ Adamowicz, 89′ Jaszowski), Schmidt (46′ M. Rosiak), Ptak (46′ Krawczyk), J. Rosiak (46′ Rogowski), Mróz (83′ D. Tymcik), Tatuśko, Ignatowiczzolta oraz Stanoch.

Skład Unii Bardo: Gembara, Czachor, Okrojek, Kuska, Brzęczkowski (65′ Stawiarz), Wiszowaty (80′ Zieliński), Szydziak (70′ Włodarczyk), Świerzawski, Robak, Chamerski, Pietrzykowski (75′ Szabatzoltazoltaczerwo) oraz Susz, Wandzel, Idzi.