Przerwana passa juniorów młodszych

Juniorzy młodsi MKS B&W Karolina polegli w Łagiewnikach z Zielonymi 3-0 (1-0). Jest to pierwsza strata punktowa odnotowana przez nasz zespół.

Pierwszego gola Biało-niebiescy stracili tuż przed przerwą – w 40 minucie po strzale Wilkoszyńskiego. W drugiej połowie gospodarze trafili jeszcze dwa razy za sprawą Sadowskiego w 57 i 69 minucie.

Skład MKS B&W Karolina: Nalichowski, Bielat (65′ Rzepecki), A. Cichocki (25′ Wasilewski), P. Cichocki, J. Drozdek, S. Drozdek, Hurman (60′ Kraszkiewicz), Krzystek, Łukomski, Pijanowski, Zając oraz Dub, Wielg.

Skład Zielonych Łagiewniki: Wilk (70′ Szczurkowski), Buzuk (70′ Todorić), Chryczyk (73′ Pocian), Gacek, Handzlik (65′ Charlikowski), Juraszek, Kolasa, Pawłowski, Piwowarczyk, Sadowski (73′ Kaczmarczyk), Wilkoszyński (65′ Kaczor) oraz Bernardy.