PP: karne wyłoniły zwycięzcę

W drugim meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgowym seniorzy MKS B&W Karolina mierzyli się z czwartoligowym AKSem Strzegom. Po upływie regulaminowego czasu gry był remis 1-1.

Na prowadzenie dopiero w drugiej połowie wyprowadził Karolinę fantastycznym strzałem od poprzeczki Mateusz Mróz (75 min.). Minutę później goście wyrównali stan gry. Dalsza część podstawowego czasu gry nie wyłoniła zwycięzcy.

Potrzebne były rzuty karne. W nich Ptak, Salamon oraz Mróz pewnie wykonali jedenastki natomiast do bramki nie trafili Ignatowicz oraz Mrowiec. Goście wykonywali je skuteczniej i to oni zagrają w kolejnej rundzie PP.

Skład MKS B&W Karolina: Wajdzik, Czernicki (45′ Borowy), Salamon, Mrowiec, M. Rosiak, Ptak, D. Tymcik (45′  J. Rosiak), B. Tymcik (45′ Mróz), Stanoch (45′ Tatuśko), Jazowski (45′ Ignatowicz), Adamowicz (68′ Schmidt).