Juniorzy z pierwszą porażką

Niedzieli nie zaliczą do udanych piłkarze Grzegorza Ignatowicza. Po zwycięstwie i trzech remisach przyszła kolej na pierwszą porażkę. Przed własną publicznością juniorzy polegli 2-3 z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Na liście strzelców w naszym zespole zameldowali się: B. Tymcik i Stolarz.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy wygrali tą część gry 2-1. Niestety w 61 i 70 minucie Górnik trafił do naszej bramki i tym samym wyszedł na prowadzenie. Do końca wynik nie uległ zmianie. Kolejny raz juniorzy nie potrafili utrzymać wypracowanej przewagi bramkowej. Poprzednimi razy kończyło się to remisami, w niedzielę przyszła pierwsza porażka. Przed kolejnymi spotkaniami jesteśmy jednak dobrej myśli i z nadzieją czekamy na kolejne ligowe punkty.

Skład Górnika Nowe Miasto: Jankowski, Kaczmarek, Kaźmierczak, Kopecki, Małek zolta (45′ Stefaniak), Matyjewicz (45′ Jabłkowski), Misiułajtis, Nowak, Pawlik (45′ Grabowski), Wolkenstein, Wroczyński.

Skład MKS Karolina: Malinazolta, Besserzolta, Dukat, Górka, Hołyszewski, Janowiec, Kluska, Sądel (68′ Kurzeja), Stanoch, Stolarz, Tymcik oraz Chrzan, Iżykowski, Talkiewicz.