Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Jeździe na Indywidualnej na Czas w Tuszynie. Międzynarodowe Zawody MTB w Kolarstwie Górskim w Lubawce. 03-04.09.2016. [foto]

Tuszyn k. Dzierżoniowa był areną rywalizacji zawodników szosowych w jeździe indywidualnej na czas. W wyścigu juniorek i juniorów młodszych na dystansie 8 km o Mistrzostwo Dolnego Śląska zwyciężyła Sara Tonder wyprzedzając o sekundę faworytkę gospodarzy. Czwarte miejsce zajęła Paulina Pastuszek, ósme miejsce zajął Igor Beker, dziewiąte Jakub Żuraw, dwunaste Marcin Zarębski. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek na dystansie 5 km Marta Kołodziejska zajęła jedenaste miejsce.

20160904_103314(0)W tym samym czasie czworo zawodników MKS „Karolina” B&W Jaworzyna Śl. startowało w pierwszym etapie Międzynarodowych Zawodów w Kolarstwie Górskim MTB w Lubawce. W  wyścigu juniorek młodszych na trzecim miejscu była Kamila Pastuszek a na czwartym Martyna Wojas. W juniorach młodszych piąty był Jakub Bieliński i ósmy Jakub Lisiecki. W drugim dniu zmagań górali w kategorii juniorek młodszych druga była Paulina Pastuszek, trzecia Sara Tonder, szósta Kamila Pastuszek i siódma Martyna Wojas. Junior młodszy Jakub Bieliński powtórzył wynik z soboty zajmując piąte miejsce, Marcin Zarębski był siódmy a Igor Beker dziesiąty. W kategorii dzieci 11-12 lat Judyta Tonder zajęła ósme miejsce.

Opracował: Antoni Szewczyk

Galeria Tuszyn

Galeria Lubawka

Foto J. Bieliński, P. Tonder