Kolejna porażka w IV lidze

Czwartego spotkania ligowego seniorzy MKS B&W Karolina nie zaliczą do udanych. Na wyjeździe przegrali 3-0 z liderem rozgrywek IV ligi – Foto-Higieną Gać. Jest to trzecia porażka z rzędu drużyny prowadzonej przez Tomasza Idziaka. Martwi również ilość bramek straconych w tychże spotkaniach ponieważ łącznie z niedzielnymi jest ich aż 10.

Wydarzenia na boisku w dużej mierze ustawiły szybko strzelone przez gospodarzy bramki. W ósmej minucie Foto-Higiena wyszła na prowadzenie. Błąd popełnił przy wprowadzeniu piłki do gry Leletko, przejął ją Wejerowski, który z prawej strony boiska wrzucił w pole karne, tam dobrze ustawiony Grzegorz Dorobek przy bierności obrony umieścił ją w bramce. W 18 minucie było już 2-0. Po fatalnym błędzie naszej defensywy Michał Wróbel pokonał w sytuacji sam na sam naszego bramkarza. Praktycznie całe spotkanie toczyło się pod dyktando faworyzowanych gospodarzy. Ostatnie, trzecie trafienie padło w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Autorem gola został Maciej Salak.